Корзина

Купить гербицид БАЗИС 75

Предзаказ

Цена:
0 UAH

Артикул: 004-0434

Производитель: DUPONT

Характеристики:
Действующее вещество:тифенсульфурон-метил + римсульфурон

Діюча речовина та її вміст Концентрація
Римсульфурон 500 г/кг
Тифенсульфурон-метил 250 г/кг

Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
20-25 г/ га + 200 мл/га ПАР Тренд 90 Кукурудза на зерно Силос Зелений корм Однорічні злакові бур'яни Багаторічні злакові бур'яни Однорічні дводольні бур'яни Багаторічні дводольні бур'яни Обприскування культури у фазі 2-5 листків - 1

Механізм дії:

Базис® поглинається переважно листям бур’янів і швидко переміщується після застосування до кінчиків кореневої системи і листя. Базис® припиняє поділ клітин чутливих до препарату бур’янів шляхом впливу на їхню ензимну систему, якої не існує в організмі людини та інших теплокровних.

Чутливі бур’яни вже через кілька годин припиняють ріст і більше не конкурують із культурними рослинами у споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми, такі як припинення росту, хлороз, відмирання кінцевих пагонів і некроз, з’являються через декілька днів після застосування. Повна загибель бур’янів відбувається протягом 1020 днів. Більш стійкі бур’яни або ті, що перебувають на пізнішій стадії росту, в момент застосування можуть зупинити свій ріст і не становити більше конкуренції культурним рослинам. Це ніяким чином не пов’язано з ефективністю препарату, а є наслідком специфічного механізму дії Базису®.

Норма внесення:

20–25 г/га + ПАР ТРЕНД® 90 (100 мл на 100 л розчину, проте не менше 200 мл/га). Післясходове застосування Базису® забезпечує ефективний контроль як багаторічних злакових бур’янів, таких як гумай, пирій повзучий, так і однорічних злакових — куряче просо, мишій, а також двосім’ядольних бур’янів, таких як підмаренник чіпкий, щириця звичайна, спориш, всі види родини капустяні та ін. Базис® успішно застосовується як допоміжний засіб після використання грунтових гербіцидів, якщо не було отримано добрих результатів, що часто трапляється з грунтовими гербіцидами за дуже сухої погоди. Базис® може бути використаний до сходів та до посіву кукурудзи. Доречне використання Базису® + партнер для захисту посівів у технології NoTill.

Базис® — рекомендації до застосування на посівах кукурудзи:

Стадія застосування Базису® на кукурудзі від 2х до 5ти листків. Рекомендується застосовувати Базис® у посівах кукурудзи, яка вирощується на зерно і силос. Для найвищої ефективності Базис® слід застосовувати проти молодих злакових та двосім’ядольних бур’янів в стадії їхнього інтенсивного росту.

Уникайте використання Базису® та бакових сумішей на його основі під час періодів за тяжної прохолодної погоди, та значних денних коливань температури (16°С і більше).  Застосовуйте Базис®, якщо температура вночі перед внесенням була вище 10°С, а очікувана температура вдень не буде вище 25°С. Оптимальна температура +15+25°С. Не застосовуйте Базис® на полях кукурудзи протягом 14 днів до чи після обробки фосфорорганічними інсектицидами. Не допускайте знесення чи потрапляння робочого розчину на суміжні сільськогосподарські культури. Найкраще застосовувати Базис® під час сухої погоди. Дощ протягом 2–3 годин після застосування може знизити ефективність дії препарату.

Рекомендації стосовно застосування Базису® у посушливих умовах:

  •  збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га,
  •  збільшити норму ПАР Тренд® 90 до 300 мл/га,
  •  обприскування проводити в вечірні та нічні години,
  •  обов’язково додавати аміачну селітру або карбамід (45 кг/га (фізичної ваги))

Бакові суміші:

Для підсилення дії проти видів лободи, гірчаків, осоту рожевого та жовтого, амброзії, пасльону чорного, дурману, нетреби рекомендуються бакові суміші Базису® 20 г/га з гербіцидами Естерон 0,3-0,4 л/га, Банвел 4С 0,2-0,4 л/га, Діален Супер 0,40,5 л/га, Пріма 0,4-0,6 л/га, 1/2 норми гербіцидів на основі 2,4–Д та ін.

Для підсилення дії проти видів лободи, гірчаків, осотів, амброзії, пасльону, дурману та берізки польової рекомендуються бакові суміші Базису® з гербіцидами Діален Супер 0,50,8 л/га, або Банвел 0,30,5 л/га.

Для високоефективного контролю злакових бур’янів, підсилення дії проти деяких дводольних бур’янів та подовженого захисту від повторного забур’янення (ґрунтової дії) рекомендується бакова суміш Базису® 1525 г/га з гербіцидом. Примекстра TZ Голд 1,5-2,0 л/га, або Примекстра Голд 2,0 л/га.

Заказать гербицид БАЗИС 75 можно по телефонам:
(063) 441-31-02 (097) 373-27-45 (095) 590-32-63
Мы работаем с 08:00 - 21:00, без выходных!
>>> Делаем скидки! <<<

Аналоги БАЗИС 75

ЕКЛАТ 750

Ожидаеться поставка
Цена: 0 грн
Действующее вещество: тифенсульфурон-метил + римсульфурон
Подробнее

БАТУ

Ожидаеться поставка
Цена: 0 грн
Действующее вещество: тифенсульфурон-метил + римсульфурон
Подробнее

БАЗИС 75

Ожидаеться поставка
Цена: 0 грн
Действующее вещество: тифенсульфурон-метил + римсульфурон
Подробнее