Корзина

Купить гербицид БЕТАНАЛ МАКС ПРО 209 OD

Предзаказ

Цена:
0 UAH

Артикул: 004-0054

Производитель: БАЙЕР

Характеристики:
Действующее вещество:десмедифам + фенмедифам + этофумезат + ленацил

Десмедифам 47 г/л + фенмедифам 60 г/л + етофумезат 75 г/л + ленацил 27 г/л

Норма витрати препарату,(г,кг,л/га,м2,т) Культура, об’єкт, що обробляється Об’єкт, проти якого обробляється Спосіб, час обробок, обмеження Термін останньої обробки Макс. кратність обробок
1,25-1,5 Буряки цукрові Однорічні дводольні бур'яни Однорічні злакові бур'яни Обприскування бур'янів у фазі сім'ядолей, наступні обприскування - з інтервалом 5-10 днів - 3

Гербіцид із розширеним спектром і тривалим періодом контролю однорічних широколистих та деяких злакових бур янів у посівах цукрових та кормових буряків.

Механізм дії :

Швидко поглинається листками і частково кореневою системою бур янів, здатний вільно пересуватися по всій рослині з низхідним і висхідним рухом поживних речовин. Ріст бур янів і конкуренція їх з культурою впродовж декількох годин після обробки.

У перші дні листя уражених бур янів деформується, візуально простежується зміна його кольору в бік знебарвлення (процес руйнування пігментів), розпочинається відмирання точок росту, а загибель відбувається впродовж 1-2 тижнів після обприскування, залежно від погодних умов.

Властивості і переваги :

Батанал поєднує гербіцидну ефективність діючих речовин, активатора та самої формуляції, завдяки чому розширюється спектр контролю бур янів, та неперевершену селективність, яка грунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз, який відбувається у тканинах рослин в нічний часю При цьому в бур янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються і, завдяки активатору та формуляції, мають здатність швидкого проникнення та блокування основних процесів в клітинах бур янів, що веде до неминучої загибелі останніх.

Також перевагами є :

-висока мобільність та активність в листках (блискавична пригнічуюча дія на бур яни).

-розширений спектр контролю широколистих бур янів, близько 40 видів, зокрема найпроблемніших на цукрових буряках, таких як лобода, осоти, ромашки, щириця, всі хрестоцвіті та деякі злакові. Посилена дія на гірчаки.

-стійкість до погодних умов, стійка висока ефективність при зниженні температури.

-посилена грунтова дія.

-оптимізована відсутність кристалізації препарату та випадання в осад, можливість використання бакових сумішей з іншими препаратами з метою вирішення специфічних задач боротьби проти бур янів на конкретному полі.

-висока гнучкість в застосуванні, виборі часу, кількості обробок, що дозволяєлегко пристосувати препарат до місцевих умов.

Заказать гербицид БЕТАНАЛ МАКС ПРО 209 OD можно по телефонам:
(063) 441-31-02 (097) 373-27-45 (095) 590-32-63
Мы работаем с 08:00 - 21:00, без выходных!
>>> Делаем скидки! <<<

Аналоги БЕТАНАЛ МАКС ПРО 209 OD

БЕТАНАЛ МАКС ПРО 209 OD

Ожидаеться поставка
Цена: 0 грн
Действующее вещество: десмедифам + фенмедифам + этофумезат + ленацил
Подробнее